1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ripple’ın geliştirdiği XRapid finansal kurumlara 2 dakikada %40-70 oranında kazanç sağlıyor.

Ripple’ın geliştirdiği XRapid finansal kurumlara 2 dakikada %40-70 oranında kazanç sağlıyor.

Ripple'ın (XRP) çığır açan ödeme çözümü yazılımı xRapid'in ilk pilot sonuçları açıklandı ve ürün hiç de hayal kırıklığına uğratmadı.

featured

Ripple’ın (XRP) çığır açan ödeme çözümü yazılımı xRapid’in ilk pilot sonuçları açıklandı ve ürün hiç de hayal kırıklığına uğratmadı.

 

Yapılan testlerde, xRapid kullanan finansal kuruluşlar işlemlerde % 40 -70 arasında tasarruf etmeyi başardı. Ortalama xRapid ödemesi, aracı dijital varlık borsaları ve yerel ödeme rayları üzerinden fonların işlenmesi sırasında harcanan zamanın da işleme katılmasıyla 2 dakika sürdü. Bunlar çıkarıldığında, Ripple yapısında işlemin hızı 2 ila 3 saniye arasında bilinen hızda sürdü.

 

Bu sonuçlar, bir devrim niteliğinde, çünkü xRapid 2 ila 3 gün süren işlemleri 2 dakikaya düşürüyor. Bu sonuçlar, 2 gün üren bir işlem için %99,93, 3 gün süren bir işlem için %99,95 oranında bir zaman tasarrufu demek. Bu sonuçların, finansal dünyada fark yaratacak olduğu kesin.

 

xRapid, işlemlerde sadece XRP coin kullanan bir ödeme yazılımı çözümüdür. Bu kullanım göz önünde bulundurulduğunda, XRP coinin benimsenmesi daha da kolaylaşacak ve bunun yanı sıra dolaşımdaki miktarını önemli ölçüde artıracaktır. Bu sonuçlar ilerleyen zamanlarda XRP coinin değerinin artmasına da yol açacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap