1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Stellar Lumens Yeni Ortaklık İle 70’in Üzerinde Ülke Pazarına Giriyor

Stellar Lumens Yeni Ortaklık İle 70’in Üzerinde Ülke Pazarına Giriyor

featured
70’den fazla ülkede, uluslararası para transfer uygulaması olan olan TransferTo, sınır ötesi para transferinde Ripple için önemli bir rakip olan Stellar (XLM) ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

 

Ortaklık, TransferTo’nun yaptığı açıklamada, dünyadaki her yere ulaşmayı amaçlıyor.

 

Anlaşma, yeni işbirliklerinin doğuracağı yararlar için Stellar ve TransferTo altındaki fintech’leri ve ortakları kapsıyor.

 

İki ortak tarafından sağlanacak olan yeni teknoloji, iki firmaya bağlı olanlar tarafından sınır ötesi havale işlemlerinbde kullanılacaktır. Stellar, TransferTo’nun sadık müşterilere sahip olduğu 70’i aşkın ülkeye giriyor.

 

Stellar ve TransferTo entegrasyonu, iki ortağın ağı arasında daha sorunsuz ve verimli bir çözümleme yöntemi sunacak.

 

Geliştirme konusunda konuşan TransferTo Genel Müdürü Aik-Boon Tan şunları söyledi:

 

Her zaman ödeme endüstrisinin ön saflarında yer almayı hedefliyoruz ve Stellar ile ortaklık kurarak hedefimiz blokzincir teknolojisini denemek ve ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek ve maliyetleri düşürmek için sınır ötesi ödeme hizmetimizi ölçeklendirmektir. Bu, ortaklarımızın hem eve para gönderen göçmen işçilere hem de ailelerine daha iyi hizmet vermelerine olanak sağlayabilir.

 

Aynı doğrultuda, Stellar.org’daki Ortaklıklar Direktörü Lisa Nestor:

TransferTo’nun havale alanında lider ve yenilikçi olduğunu ve gelişmekte olan pazarlarda geniş deneyime ve erişime sahip olduğunu ima etti. Mevcut ve gelecekteki iş ortaklarımız için genişletilmiş bir ağ sunmak ve aynı zamanda altta yatan banka için daha fazla finansal katılımı sürdürebilmek için TransferTo ile iş ortaklığı yapmaktan heyecan duyuyoruz.

 

 

Kaynak: ethereumworldnews

Yorum Yap

Yorum Yap