1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Time New Bank (TNB) Detaylı inceleme ve analiz

Time New Bank (TNB) Detaylı inceleme ve analiz

tnb-subat-ongoru-360x180

“insanın parası varsa çalışmak zorunda kalmaz. Böylece zamanı satın alır. Bu kalan zamanda da kendini mutlu edebilecek şeyleri yapar. Yani para, mutluluğu satın alır.”
Albert Camus

 

Nedir TNB:

2017 yılınında ortaya atilan Kripto para dunyasinda belkide iclerinde en ilginc fikre sahip olan TNB dir. Temelde, blok zincir teknolojisine dayanan Kripto bir para birimi Time New Bank TNB,  küresel hedefiyle zaman ve değer arasında değer biçerek finans sektorunde yer almak istiyor.

 

 

TNB Amacı Ne:

Zaman Satıyor. ☺ Nasıl yani Paramizi Zamanı Almak için aldik der gibisiniz.   Evet, tamda öyle Zaman Satın Aldınız. Vay be adamlara bak ne boş şeylerden para kazanıyor dediğinizi duyar gibiyim. Espri bir yana insan oğlunun en değerli varlığı sahip olduğu zamanı satıyor. Peki, ama nasıl? Aldığınız TNB sizin iletişim kurmayı planladığınız sizin için ulaşması zor kişilerle sizin adınıza tanışmak veya birlikte zaman geçirmek istediğiniz ünlü kişinin menajeri ile görüşerek anlaşma yapmanızı sağlıyor.

Gerçekten Bir şeye yarıyor mu?

Benim vaktim değerlidir. Vakit Nakit diyen Ünlü olan Sanatçı Sporcu Kurumsal sirketlerin CEO lafı, Politikacılar Proflar veya evinizde evlatlarınız icin özel ders veren Öğretmenler Gibi… Sizin için değerli olan kim varsa, size vaktini ayırana (satana) tedarikçi diyor. Tedarikçinin önemine göre,  Justin Biber İle Ankaralı Turgut arasına farkın olması veya aynı şahsın Dönem içerisinde ne kadar Popüler olması ile doğru orantılı olarak ödemiş olduğunuz TNB miktarının taksimetre fiyatı gibi logaritmik artırıyor. En Az 2 Saat olarak alınabiliyormuş. Şu Hadise yi 2 dakika görseydim. Karşılıklı bir oralet içseydik 5 dk diyemiyorsunuz. Evlilik, sünnet gibi etkinliklerinize TNB’si veririm sazcı yerine düğünüme Tarkan’ı getirtirim diyebilirisiniz.

Bu proje kim buldu arkasında önünde kim var? Parası olan adamlar şirketler tarafından destekleniyor mu?  Kimdir bu TNB CİLER

Dell’in eski yöneticilerinden Vincent Lim, Microsoft’un eski uzmanı Andrew Wong, dünyadaki en büyük IT şirketi olan Open Text, HP ve Akamai’de yönetici olarak çalışmış Liang gibi isimler kurucu takımda yer alıyor. Bitcoin milyonerleri, hayran platformları ve uzmanlar tarafından danışmanlık alıyor. Zamanı Satıyor. ☺

Yol haritası nedir?

2016’nın sonunda proje çiziyorlar. 2017’de tamam ben oldum deyip, kasım ayında ICO yapılıyorlar. Hedefledikleri fon miktarının biraz üstünde fonlanınca, MIT platformunu geliştirip, sosyal ağ üzerinden gözlerini Küresel olarak büyümeye diktiler.

MIT nedir?

Miao’A International Timechain (MIT), zaman değeri üzerine bir iletişim şebekesi inşa etmeye niyetlenmiş bir ağ. Her birey için zamanın para değerini başkaları tarafından ne kadar ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak belirleyip satışa sunmayı imkân hâline getirmiş bir sistem.

Yani benim zamanım kıymetlidir. Bana şu kadar vereceksiniz diyemecekler. Eee kim diyecek bunu MIT belirleyecek kardeşim sen şu kadarlık adamsın diye belirleyecek. 🙂

Harbiden bu coin işe yaradığının kanıtı var mı?

Miao’A isimli Andorid ve IOS uygulamasını çıkarmışlar. Google Store’den uygulamasını indirip bakilabilir.  Uygulmada ilk dil Cince ve Kore. Evrensel lisan olarak sadece İngilizce var. Zamanla bütün diĺer eklenecegini belirtiliyor. Sosyal ağlar başlığı etkileşime açılmış. En büyük reklam olan Trump’ın zamanı da hizmete açılmış. Fiyatını da belirlemişler. Ve bu büyüyerek devam edecek gibi.

Hedef kitlesi ve büyüme hedefi nedir?

Kendini; “insanların potansiyelini ortaya çıkarmaya” ve “insanların görmek istediklerini görmelerine” yardımcı olan dünyanın ilk “zaman ticareti platformu” olarak tanımlıyor. Hedef kitlesi belli yani.

 

Güncel Time New Bank (TNB) Market Verileri

 

Yorum Yap

Yorum Yap