1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Tron Ethereum Geliştiricilerini Kendi Ağına Çekmek İçin Bir Dizi Teklif Sunuyor

Tron Ethereum Geliştiricilerini Kendi Ağına Çekmek İçin Bir Dizi Teklif Sunuyor

featured

Tron (TRX), MainNet lansmanı öncesi çok ses getireceğe benziyor. Ethereum platformunu kullanan geliştiricilerini cazip 100.000 dolarlık kredileri, zahmetsiz dApp geçişleri ve saniyede 10.000 işlem sözü vererek saflarına katmaya çalışıyor. Bu büyük hareket, projenin resmi Twitter sayfasında duyurulduğu üzere 31 Mayıs’ta gerçekleşecek olan MainNet lansmanından sadece birkaç gün önce geliyor.

 

31 Mayıs’ta (GMT + 8), TRONmainNet’i başlatıyoruz ve Ethereum platformundan ayrılmaya başladık, şimdiden 1 milyondan fazla TRX hamili ile adil seçimlere hazırız. Canlı akış etkinliği için takip etmeye devam edin.

 

https://twitter.com/Tronfoundation/status/998237057314013185

 

Tron, Ethereum tabanlı ERC-20 tokeni olmaktan çıkıp, 25 Haziran’da tamamen bağımsız blokzincire sahip olacak.

 

Cazip Krediler

 

Finans ödemeleri, oyun, para birimi, nesnelerin interneti, enerji yönetimi, sosyal medya, iletişim ve arama dönüşümü, geliştirme yardımı vb. Için Yüksek Kaliteli Hizmet Uygulamaları alanlarında kullanılan dApp (merkezi olmayan uygulamalar) geliştiricileri, Tron tarafından 18 ay içinde sıfır faiz ile geri ödeyebilecekleri kredi alabilecekler.

 

TRON LOAN aracılığıyla sağlanan krediler ilk 18 ay boyunca faizsiz olacak. Geliştirici, USD cinsinden dijital varlık eşdeğeri olarak, geri ödeme sırasında 18 ay içinde 100,000 dolarlık ana bakiyeyi geri ödeyecektir.

 

Ethereum’dan Tron’a sorunsuz dApp geçişi

dApp geçişi söz konusu olduğunda, Tron Vakfı’nın yakın zamanda TronVM’yi piyasaya sürmesinin çok işe yarayacağı gözüküyor. Attıkları tweet ile de bunu belirtiyorlar:

 

TronVM v.0.1 25 Mayıs’ta piyasaya sürülecek. Bu sürüm, Ethereum VM ile tamamen uyumlu olacak. Tüm Ethereum geliştiricileri, Ethereum dApp projelerinden TRON’a sorunsuz geçiş yapmak için bir adaptör kullanabilecektir.

 

Tron temel olarak geliştiricilere yeni sanal makinenin yardımıyla dApp’lerini Ethereum’dan Tron’a taşımak için akıcı bir seçenek sunuyor. Ethereum VM (EVM), Ethereum’a dayalı Akıllı Sözleşmeler için bir çalışma ortamıdır. Ana ağdan tamamen ayrı ve her Ethereum düğümü kendi EVM uygulamasını çalıştırıyor.

 

Saniyede 10.000 işlem

Son olarak, kurulan Tron blokzinciri saniyede 10.000 işlem yapabilmesine olanak sağlıyor. Bu, özellikle de Ethereum’un saniyede 15 işlem sayısının çok çok üstünde.

 

Ethereum’un işlem hızı ile sorun yaşayan geliştiriciler için Tron iyi bir seçenek olacağa benziyor.

 

Kaynak: https://coindoo.com/tron-goes-after-ethereum-developers-with-hefty-loans-easy-dapp-migration-and-incredible-tps-numbers/

Yorum Yap

Yorum Yap