1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Tron Labs’e göre “TRX Ethereum’dan yüzlerce kat daha hızlı olacak”

Tron Labs’e göre “TRX Ethereum’dan yüzlerce kat daha hızlı olacak”

featured

Tron, blokzincir geliştiricileri için bir devrim yaratacak olan teknolojiyle, TRX ağının Ethereum’dan yüzlerce kat daha hızlı olacağını söylüyor.

 

Tron Labs’a göre, 31 Mart’ta gerçekleştirilen TestNet uygulamalarında alınan sonuçlar, TRX’i Ethereum’dan daha hızlı seviyelere ulaştı.

 

Yayınladıkları Medium paylaşımında Tron, 31 Mayıs’ta uygulamaya başlayacakları MainNet ile geçecekleri platformunun Ethereum’a oranla daha hızlı ve güvenilir olacağını belirtti.

 

  “Tron, Java tabanlı olduğundan ve geliştirici dostu bir ortam sağladığından, isteyenler Ethereum’un düşük verimliliğinden, yoğun ağından ve yüksek ücretlerinden Tron platformuna geçerek kurtulabilecekler.”

 

“Ölçeklendirme ve ticarileştirmeye odaklanan, küresel, merkezsiz uygulama geliştirme için ihtiyaç duyulan yeni nesil altyapı sağlayacağız.”

 

MainNet uygulamasını başlattıktan sonra, 1 Haziran ile 24 Haziran arasında bir test aşamasına gireceğini belirten Tron, bu tarihten sonra Tron ağının omurgasını oluşturacak olan kurum ve kişileri seçmek için 26 Haziran’da “Süper Temsilciler Seçimi” ni yapacak.

Yorum Yap

Yorum Yap