İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Verge(XVG) Kripto Debit Kart Çıkarıyor

Verge(XVG) Kripto Debit Kart Çıkarıyor

debitcard-kHpD--621x414@LiveMint

Verge Twitter hesabı aracılığıyla, XVG debit kartlarının lansmanından bahsetti. Şirket, finansal teknoloji ile ilgili çözümler sunan ve düşük faiz oranlı krediler sunan bir Alman bankası olan WEG bankasının %9’unu devralacağını açıkladı.

 

https://twitter.com/vergecurrency/status/994312390798962688?s=21

 

 

Kripto debit kart, kişinin kripto para birimini internet üzerinden yüklemesini sağlar. Bu proje, kripto paraların günlük alışverişlerde kullanılmasıyla gündelik hayata entegrasyonunu da kolaylaştıracaktır.

 

8 Mayıs’ta Verge ve TokenPay, WEG bankasıyla bir toplantı yaptılar. WEG bankasının en az %9’unu alacaklarını açıkladılar. %80’lik ek bir tahakkukun isteğe bağlı olduğu ve doğrulama işlemine bağlı olacağı belirtildi.

 

WEG, internet sitesinde, bankanın modern finans dünyasıyla çok iyi bir bağlantı kurduğunu belirtti. Verge partnerlerinden olan TokenPay’ın bankalarına yatırım yaptığını ve bankanın %9,9’unu tuttuğunu açıkladı.

 

Verge, şirketin küresel bir tanınırlık kazanmak için çok sayıda şirketle ortaklık kurması ilerleyen zamanlar adına şirket için de olumlu bir hane kayıtlara geçiyor.

 

Kaynak: https://ambcrypto.com/new-direction-verge-launch-crypto-debit-cards/

Yorum Yap

Yorum Yap