1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Wanchain, ICO projelerinin kurucu sınıfını duyurdu

Wanchain, ICO projelerinin kurucu sınıfını duyurdu

Wanchain, bugün Dubai'deki Dünya Blockchain Forum'unda WANLab'ı açıkladı. WANLab, Wanchain tarafından desteklenen uluslararası bir blockchain inkübatördür.

featured

 

Wanchain, bugün Dubai’deki Dünya Blockchain Forum’unda WANLab’ı açıkladı. WANLab, Wanchain tarafından desteklenen uluslararası bir blockchain inkübatördür.

WANLab, projelerin farklı gelişim aşamalarında rehberlik, kaynak ve destek ile akacak. WANLab, yeni nesil kaliteli blockchain şirketlerini hızlandırmak için bir ekosistem yaratıyor.

Bugün Wanchain, WANLab kanalıyla kanalize edilecek ilk altı inkübatör projesini açıkladı. Wanchain ayrıca, ilk konsorsiyum hızlandırıcı mezunlarını 2012 yılının ikinci çeyreğinde de açıklayacak.

“Wanchain, kaliteli blockchain uygulamalarının ardındaki girişimleri destekleyerek ve onlara danışmanlık yaparak kaliteli ürünleri hype ve yarı pişmiş uygulamalarla boğuşan bir blockchain endüstrisine çekiyor” – Wanchain Başkanı Dustin Byington

Bir elektronik fon ağının fiat döviz işlemlerini nasıl güçleştirdiğine benzer şekilde, Wanchain, kripto para birimi türünden bağımsız olarak blockchain işlemlerine güç sağlayacaktır. WANLab, hızla büyüyen Wanchain ekosistemini, küresel blokçu bölge genelinde yüksek düzeyde ve yüksek potansiyele sahip projelerle geliştirmektedir.

Blockchain girişimleri için WANLab’in başlıca avantajları şunlardır:

. Wanchain ekosistemindeki yatırımcılar ve işbirlikçilerle artan pozlama ve ağ kurma fırsatı.

. Pazarlama, topluluk oluşturma, yasal ve tokenomik dahil olmak üzere tüm iş ihtiyaçlarına yönelik uygulamalı danışmanlık.

. Pazara lansman ve ötesinde pazarlama ve PR stratejik desteği

INDUSTRYChain Güç Blokaj Uygulamaları

Çoklu blokların küresel birlikte çalışabilirliğini sağlayan dijital para birimi-tanıma platformu olarak Wanchain, INDUSTRTYChains olarak bilinen endüstriye özgü bir dizi blokajı finanse eden mali arka uç olacaktır.

Bu INDUSTRYhains, Wanchain’in çapraz zincir teknolojisini kullanarak Wanchain ana zincirine bağlanacaktır. WANLab tarafından desteklenecek ilk INDUSTRYChains, seyahat, oyun ve medya endüstrilerini içerir. Wanchain, bu projelerin yanı sıra yıl içindeki yeni ‘INDUSTRYChain’ altyapısı hakkında daha fazla bilgi sağlayacaktır.

WANLab Projeleri

WANLab hızlandırıcı programımızdan çıkacak ilk 6 projeyi duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Pek çoğu, işlerini ve endüstrilerini dönüştürmek için blockchain’in gücünü tanıyan milyonlarca güncel kullanıcı ile kurulmuş şirketler.

UTour

Her bireyin kendi seyahat hizmetlerini veya uçak bileti, otel, araba kiralama, turist rehberi, bilet gibi ürünleri seçmekte özgür olacağı bir turizm zinciri
. OTA’lara artık tam bağımlılık yok. Kazançları servis sağlayıcılara ve yolculara iade edin! Orijinal yorumlar burada yapılabilir ve paylaşılabilir!

Yorum Yap

Yorum Yap